אודותינו

ננו בייבל המקורי – היחיד שמיוצר בישראל

ג'רוזלם ננו בייבל הקדישה את השנים האחרונות בפיתוח התנ"ך הקטן בעולם (ליהדות ולנצרות) באמצעות טכנולוגית ננו המיוצרת בארץ הקודש, דבר המאחד את הקודש והטכנולוגיה שבישראל.

ג'רוזלם ננו בייבל משובץ בתכשיטים ומוצרי מתכת כמו מדליות, תליונים, שעונים, צמידים וטבעות היוצרים מוצר ייחודי בעל משמעות מיוחדת המאפשרים לנצור רגעים משמעותיים ואבני דרך רוחניות.

 

 

 

ספר השיאים של גינס

בשנת 2015 ג'רוזלם ננו בייבל הייתה מועדמת לפרס "ספר התנ"ך הקטן בעולם" בספר השיאים של גינס.

 

 

תהליך המינוי

בכדי להסיר כל ספק ולהגיש מועמדות לספר השיאים, ג'רוזלם ננו בייבל היו צריכים להוכיח מעל כל ספק שהצ'יפ בגודל  5*5 מ"מ אכן מכיל את כל ספר התנ"ך.

מספר מומחים השתתפו בתהליך, ד"ר ג'ק פסטור; דיקן הפקולטה למדעי החברה ומדעי הרוח, מכללת אורנים, מר. רן מרקוס; עורך דין ונוטריון של ג'רוזלם ננו בייבל    וטכנאי טאוור ג'ז, מהנדסים ומדעני טכנולוגית ננו עבדו יחד בכדי לתעד ולאמת את הטקסט של ג'רוזלם ננו בייבל.

תיעוד

הננו תנ"ך היה מועמד למבחן תחת עדשת מיקרוסקופ אלקטרונים ברזולוציה גבוה. המבחן הוקרן במוניטור שאיפשר לכל הצופים לראות את הטקסט בבירור. סוכניות חדשות הכוללות את CBS, Reuters, CBN, RAI ועוד נכחו ביום המבחן.

תעודת מקוריות של ננו בייבל מצורפת לכל רכישה. התעודה מבטיחה את המקוריות של המוצרים ומתעדת את ההקפדה המרובה בייצור התנ"ך והחשיבות על שמירתו.

 

המייסד שלנו

עיתונאי הוידאו עמי בנטוב ייסד את חברת ג'רוזלם ננו בייבל בשנת 2013. עמי התחיל ב"קו האש" ותיעד אירועים חדשותיים משמעותיים בתור צלם מלחמה. שם, הוא נחשף לאנשים בעלי אמונות חזקות.

כחלק מעבודתו הוא נחשף לגרסת פיתוח שבב של ספר התנ"ך שפותח על ידי פרופסור אורי סיוון בטכניון בחיפה. מטרתו הייתה להדגים את העוצמה של טכנולוגיית הננו לסטודנטים שלו.

עמי החליט להוציא את הפלא הזה מהמעבדה ולהנגיש אותו לכולם – לכל מי שכמהה להרגיש קרוב יותר לאמונה.

עמי יצר קשר עם אחת החברות המובילות בתחום טכנולוגיית הננו בישראל, ויחד, הם פיתחו את ג'רוזלם ננו בייבל, תנ"ך זעיר שכל אדם יכול לשאת עימו. ובמילים שלו – "המשימה שלנו היא לחדש את הדיאלוג לגבי אמונה בעולם מודרני, שבו טכנולוגיה מאפשרת למאמינים לשאת עימם את ספר התנ"ך על כל ברכיותיו. אני רוצה שלאנשים תהיה אמונה, אהבה, בריאות וחיים מאושרים".

התנ"ך

צ'יפ התנ"ך של ג'רוזלם ננו בייבל כולל את כל 24 הספרים, החל מבראשית דרך תהילים ועד דברי הימים. כל הכתבים החשובים של היהדות, שהועברו מדור לדור, ועל פי המסורת הרבנית, ונקראים תורה, נביאים, כתובים

התנ"ך והמקרא הם כתבי הקודש היסודיים של היהדות. התנ"ך הוא ראשי תיבות של שלושת חלקיו: ת- תורה נ- נביאים כ- כתובים

קהלת, פרק א פסוק 16

דִּבַּרְתִּי אֲנִי עִם-לִבִּי, לֵאמֹר--אֲנִי הִנֵּה הִגְדַּלְתִּי וְהוֹסַפְתִּי חָכְמָה, עַל כָּל-אֲשֶׁר-הָיָה לְפָנַי עַל-יְרוּשָׁלִָם; וְלִבִּי רָאָה הַרְבֵּה, חָכְמָה וָדָעַת